[12:52 PM] Stažení ebooku [12:52 PM] [12:52 PM] Zobrazení čísla [12:56 PM]
April 17, 2024

Podělte se o svoji zkušenost s Ovosanem

Máte zkušenosti s užíváním Ovosanu? Budeme moc rádi, když se s námi podělíte na adrese kniha@jaovosan.cz.

Podělte se o svoji zkušenost s Ovosanem

Podělte se o svoji zkušenost s Ovosanem

Článek pro vás připravili autoři knihy Já, Ovosan.

Máte zkušenosti s užíváním Ovosanu? Nebo máte někoho takového ve svém okolí? Budeme moc rádi, když se s námi o své zkušenosti (nebo svých blízkých) podělíte. Stačí nám je napsat na adresu kniha@jaovosan.cz. A jelikož si vaší ochoty sdílet s námi své příběhy vážíme, nabízíme vám za to slevu na Ovosan.

Směs biologicky aktivních fosfolipidů (BAF), které jsou obsaženy v Ovosanu, je dosud využívána především jako doplněk k léčbě onkologických onemocnění. Z posledních výzkumů však vyplývá, že směs BAF má také výraznou schopnost modulovat imunitní systém. Porucha činnosti imunitního systému provází celou řadu onemocnění. Užívání Ovosanu tedy doplňuje léčbu celé řady dalších zdravotních problémů.

CO JE NAŠÍM CÍLEM?

Rádi bychom získali co nejvíce zkušeností od uživatelů Ovosanu a tyto zkušenosti potom použili jako informaci pro další uživatele v podobě pokračování knihy „Já Ovosan“.

Zajímají nás vaše zkušenosti zejména v těchto oblastech:

- oslabený imunitní systém (např. opakovaná a chronická virová a bakteriální onemocnění, časté užívání antibiotik, chronické záněty),

- autoimunitní onemocnění (např. roztroušená skleróza, Crohnova nemoc, ulcerózní kolitida, revmatoidní artritida, psoriáza),

- reprodukce a gynekologie (např. neplodnost párů, aktivita spermií, endometrióza, děložní myomy),

- kardiologie (např. infarkty, hypertenze),

- neurologie (např. stavy po mozkové cévní příhodě),

- gerontopsychiatrie (např. Alzheimerova nemoc, Parkinsonova nemoc, různé typy demence),

- onkologická onemocnění.

JAK POSTUPOVAT?

- popsat svou zkušenost s užíváním Ovosanu (max délka jedna strana A4)

- doložit kopii lékařské zprávy potvrzující tvrzení uživatele

- vyplnit dotazník (respektování GDPR)

Vyplněný dotazník, svoji zkušenost a kopii lékařské zprávy prosíme zaslat na adresu kniha@jaovosan.cz.

Zaslanou dokumentaci posoudí lékař a u případů, kde Ovosan prokazatelně ovlivnil léčbu, vám bude proplaceno 20 % z nákupu max. 7 balení Ovosanu na osobu. O nároku na proplacení 20 % z nákupu Ovosanu vás budeme informovat.

Neváhejte, pište. Těšíme se na vaše příběhy.

Nebojte se zeptat

Pokud si stále nejste jisti, jak Ovosan správně užívat, nebojte se zeptat. Pokud na www.jaovosan.cz nenajdete odpověď na svoji otázku, můžete napsat na email eva.pokorna@jaovosan.cz. Pro konzultaci s lékařem existuje také telefonní linka Ovosan 800 201 210.

Andrew Moore - Book Webflow Template

Andrew Moore

Entrepreneur, Writer and Speaker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Dui lectus adipiscing sit non hendrerit odio rutrum semper ut. Sagittis turpis nulla eleifend nam egestas venenatis augue. Vitae nisi, id pulvinar augue tristique feugiat ultricies pretium proin. Velit quam et nunc diam molestie. Risus tempus.

About Andrew

Subscribe to my newsletter

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum aute irure dolor